ARGON systems 

Proč jít do EET s námi?

Pokladními systémy se v ARGONu zabýváme již téměř 20let. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností a klíčových partnerství s dodavateli vybavení a programů. Staráme se o vybavení většiny nejvýznamnějších firem na Třeboňsku i ve vzdálenějších lokalitách.

48 hodin

...a to včetně víkendů a svátků. Tolik času má podle zákona každý podnikatel na to, aby jeho systém automaticky "opravil" neúspěšně zaregistrované prodeje. A co když se vaše pokladna poškodí o víkendu? 

výhoda vašeho lokálního dodavatele

Byla založena celá řada nových firem, které se chystají svézt na jednorázové nákupní horečce EET. Jistě už u vás byli jejich obchodní zástupci. Jejich řešení nemusí být špatné. Nedostatek zkušeností se nechá dohnat chytrostí a pílí. Viděli jste však také jejich techniky? Obchodní zástupce má za úkol ulovit váš podpis a inkasovat vaše peníze. Je to v pořádku. Jenže vy budete jednou potřebovat pomoct ve svém provozu. Zjistěte si, jak to bude probíhat. Odkud k vám technik pojede, kdy přijede a kolik vás to bude stát?

prodejem pokladního řešení naše starost nekončí, ale začíná

Dříve nebo později budete potřebovat váš systém opravit. Budete muset reagovat na legislativní změny - máme velmi aktivní zákonodárce. Budete potřebovat něco nastavit a zapomenete jak. Rozhodnete se nově využívat některou z funkcí systému, nebo vaše firma vyroste.

Jsme tu pro vás

Kontaktujte nás na tel. 384 721 869, mailem na pokladny@argon.cz nebo osobně zajděte k nám do ARGONu (nejlépe předem zavolejte)

Pokladní systémy mají v ARGONu na starosti: Karel Vávře a Jan Rückl

 

A nebo můžete doufat, že se stane něco takového :)

©ARGON systems 2013 Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Facebook

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout